Крем для лікування герпесу на губах та обличчі у спеціальному захистному пеналі*

Доброго дня, раніше у мене на губах часто з'являвся герпес, але кілька років нічого не було. Зараз відчуваю, що назріває висипання. Що можна зробити негайно, поки він тільки починається?

Доброго дня, Яно! Під час загострення герпетичної інфекції вкрай важливо почати лікування якомога раніше - на етапі появи перших симптомів захворювання, таких як печіння, болючість, поколювання або легке почервоніння ділянки шкіри в області губ або носа. Таким чином, Ви отримаєте максимально швидкий і виражений лікувальний ефект. Іноді раннє лікування допомагає повністю припинити розвиток герпетичного висипу і запобігти повноцінному рецидиву захворювання. До препаратів, які успішно справляються з цим завданням, відноситься, наприклад, крем Агерп. Діюча речовина Агерпа - ацикловір - є активним противірусним агентом, що ефективно усуває прояви герпетичної інфекції. Під час лікування дорослих крем Агерп наноситься на уражені ділянки 5 разів на добу з інтервалом 4 години, окрім нічного часу. Тривалість лікування становить 4 -10 днів. Якщо після 10 днів застосування Агерпа висип повністю не зник - слід звернутися до лікаря.

Задати питання

Купити в найближчій до Вас аптеці! ПИТАННЯ/ВІДПОВІДІ
Добрий день, у мене кілька разів на рік на губах з'являється герпес, він буває навіть влітку. Нещодавно це сталося на мій день народження. Що можна робити, щоб не давати йому розповзатися по губах?
он-лайн тест
Що є причиною виникнення герпесу?