Крем для лікування герпесу на губах та обличчі у спеціальному захистному пеналі*

Добрий день, у мене кілька разів на рік на губах з'являється герпес, він буває навіть влітку. Нещодавно це сталося на мій день народження. Що можна робити, щоб не давати йому розповзатися по губах?

Рекомендується мати під рукою один із противірусних кремів або мазей, щоб почати лікування при перших же ознаках активації герпетичної інфекції. До таких препаратів належить, наприклад, крем Агерп.

Як довго можна користуватися кремом Агерп? У мене висипання на губі.

Крем наносять на уражені ділянки шкіри 5 разів на добу з інтервалом у 4 години, окрім нічного часу. Принципово важливо починати лікування якомога раніше - після появи перших симптомів герпетичної інфекції. Тривалість лікування становить 4-10 днів.

Доброго дня, раніше у мене на губах часто з'являвся герпес, але кілька років нічого не було. Зараз відчуваю, що назріває висипання. Що можна зробити негайно, поки він тільки починається?

Доброго дня, Яно! Під час загострення герпетичної інфекції вкрай важливо почати лікування якомога раніше - на етапі появи перших симптомів захворювання, таких як печіння, болючість, поколювання або легке почервоніння ділянки шкіри в області губ...

У мене на носі вискочив герпес. Яку мазь обрати і скільки разів на день її наносити?

Для лікуванні дорослих крем Агерп наноситься на уражені ділянки 5 разів на добу з інтервалом у 4 години, окрім нічного часу. Тривалість лікування становить 4-10 днів.

У мене вперше в житті на губі з'явився герпес. Губа болить і свербить. Він якось лікується?

Повністю позбавитися вірусу герпесу неможливо, проте повернути збудника в сплячий стан і впоратися із зовнішніми проявами герпесу цілком можливо. Позбутися від герпесу на губах допоможе крем Агерп.

Купити в найближчій до Вас аптеці! ПИТАННЯ/ВІДПОВІДІ
Добрий день, у мене кілька разів на рік на губах з'являється герпес, він буває навіть влітку. Нещодавно це сталося на мій день народження. Що можна робити, щоб не давати йому розповзатися по губах?
он-лайн тест
Що є причиною виникнення герпесу?