Крем для лікування герпесу на губах та обличчі у спеціальному захистному пеналі*

Забути все: вірус герпесу став причиною тотальної амнезії у мешканки Австралії

Забути все: вірус герпесу став причиною тотальної амнезії у мешканки Австралії

Випадок, що стався з австралійкою, свідчить про те, наскільки буває підступний і небезпечний вірус герпесу. Його вплив на організм може бути дуже різноманітним і аж ніяк не обмежується появою горезвісної «лихоманки» на губах.

43-річна мешканка австралійського міста Брісбен (Brisbane) завжди відрізнялася міцним здоров'ям. Лише час від часу у неї з'являлися герпетичні висипання на губах.

Кілька років тому такі нешкідливі, на перший погляд, висипання, стали причиною розвитку герпетичного енцефаліту. Після нього, виявилося, що значну частину спогадів Ніколь немов хтось стер гігантським гумкою. Жінка не пам'ятає ні події далекого минулого - наприклад, дитинства, ні того, що сталося кілька хвилин тому. Після повернення з лікарні, вона не могла згадати, що у неї є дочка, і навіть не знала, як міняти дитині підгузки.

Пам'ять жінки тепер здатна утримувати спогади протягом усього 5-6 хвилин. У подібних випадках спогади іноді повертаються до хворих в повному обсязі, але частіше їм доводиться жити зі «стертою» пам'яттю протягом десятиліть.

Купити в найближчій до Вас аптеці! ПИТАННЯ/ВІДПОВІДІ
Добрий день, у мене кілька разів на рік на губах з'являється герпес, він буває навіть влітку. Нещодавно це сталося на мій день народження. Що можна робити, щоб не давати йому розповзатися по губах?
он-лайн тест
Що є причиною виникнення герпесу?