Крем для лікування герпесу на губах та обличчі у спеціальному захистному пеналі*

Герпес і деменція

Герпес і деменція

Хворобливі герпетичні висипання в області губ, які в побуті зазвичай називають «лихоманкою» - це лише однин з можливих проявів дії вірусу на організм.

Підступність вірусу герпесу багатолика і різноманітна. Одного разу потрапивши в організм, він «дрімає» в нервових клітинах, час від часу нагадуючи про себе.

Однак згубний вплив вірусу простого герпесу на організм цим не обмежується - вчені періодично відкривають його нові небезпечні властивості.

Шведські вчені університету Умео (Umea University in Sweden) протягом майже 12 років спостерігали групу жителів країни чисельністю понад 3400 осіб – до неї входили в основному пенсіонери. У більшої частини з них час від часу з'являлися характерні герпетичні висипання на губах і слизовій рота. Проте їх частота була неоднакова - вона залежала від багатьох індивідуальних особливостей організму учасників.

Паралельно інша група вчених з цього наукового центру досліджувала зразки крові 400 хворих, що страждали хворобою Альцгеймера. Зразки крові були відібрані у учасників дослідження в середньому за 10 років до визначення цього діагнозу і зберігалися в замороженому вигляді. Аналіз крові показав, що інфікування організму вірусом герпесу збільшувало ризик розвитку деменції в 2 рази.

Дослідники виявили: чим частіше у учасників дослідження з'являлася «лихоманка» на губах, тим вище був у них ризик розвитку хвороби Альцгеймера - найбільш важкої форми старечого недоумства.

Купити в найближчій до Вас аптеці! ПИТАННЯ/ВІДПОВІДІ
Добрий день, у мене кілька разів на рік на губах з'являється герпес, він буває навіть влітку. Нещодавно це сталося на мій день народження. Що можна робити, щоб не давати йому розповзатися по губах?
он-лайн тест
Що є причиною виникнення герпесу?