Крем для лікування герпесу на губах та обличчі у спеціальному захистному пеналі*

Як позбутися герпесу? Герпес на губах: позбутися можна!

Герпес на губах пече і свербить. І це не кажучи вже про естетику - здається, ніби погляд оточуючих просто прикутий до твоїх губ ... Позбутися від цієї напасті мріють мільйони людей в усьому світі.

Герпес на губах: позбутися неможливо, лікувати - потрібно і можна!

Винуватець всіх перерахованих вище неприємностей - поширений вірус простого герпесу, який «проживає» в організмі більшої частини людства в двох «варіаціях»: тип 1 і тип 2. Перший найчастіше є винуватцем герпесу на губах та інших частинах обличчя (хоча може вразити геніталії, наприклад, при оральному сексуальному контакті), другий - так званий статевий, або генітальний герпес.

Герпесом можна заразитися від людини, яка є носієм цього вірусу, і особливо - в тому випадку, якщо у нього спостерігається загострення інфекції. Якщо вірусу вдається проникнути в організм людини, він не залишає його вже ніколи, і час від часу може давати знати про себе загостреннями.

Що може привести до спалаху герпесу на губах? Виникає герпес на губах найчастіше в тих випадках, коли організм піддається стресу, а імунна система послаблюється через захворювання або ряд інших - досить різноманітних факторів. Наприклад, при ГРВІ. Однак герпес може «вискочити» на губах і з причин не настільки очевидних стресорів стрессоров, таких як, наприклад, ультрафіолетовий вплив.Герпес у жінок часто загострюється в період менструації. Також винуватцями герпесу на губах можуть стати ліки, які впливають на імунну систему.

Що б не було причиною появи герпесу на губах, реагувати на його симптоми (свербіж і біль) потрібно відразу ж! Лікування загострення герпесу в ідеалі потрібно починати ще до появи везикул, при перших провісниках цього захворювання.

Як позбутися герпесу: «шкідливі поради»

Оскільки герпес на губах - проблема дуже поширена, то, звичайно ж, тут не обходиться без «самодіяльності». Інтернет рясніє різноманітними порадами та народними рецептами, які нібито допомагають позбутися герпесу на губах. Щоб ви не повторили сумний досвід людей, що довірилися їм, уникайте цих марних, а то й просто шкідливих «протоколів лікування» герпесу.

  • Не слід прикладати пакет з льодом до області передбачуваного «спалаху» - холод в цьому випадку може тільки нашкодити.
  • Трав'яні настої, відвари (з листям м'яти, меліси і т.п.) ніяк не подіють на вірус.
  • Аналогічне плацебо - зола з паленого паперу, яку з якоїсь невідомої причини, «цілителі» радять прикладати до зони ураження на губах.
  • Ефірні масла (герані, чайного дерева, лаванди та ін.) не проженуть збудника і не попередять загострення, зате здатні спровокувати додаткове подразненняроздратування на губах.
  • Вазелін створить товсту плівку, яка може тільки забруднити одяг.

Насправді позбутися спалаху герпесу на губах допоможуть тільки справжні ліки - противірусні засоби, які довели свою ефективність у клінічних дослідженнях випробуваннях і багаторічним досвідом застосування. Найвідоміша з них - речовина ацикловір, на основі якого випускається ефективний і доступний крем Агерп. Для виробництва кремів Агерп використовується високоякісна європейська сировина і сама формула основи крему – добре всмоктуєтьсявпитується.

Як позбутися герпесу на губах: що можна придбати в аптеках?

Як правило, герпес на обличчі «попереджає» про свою появу такими симптомами, як хворобливість, поколювання, дискомфорт в області гіпотетичного «спалаху». Тому починати користуватися Агерпом потрібно якомога раніше. Після потрапляння в уражену вірусом клітину ацикловір перетворюється в активний метаболіт, який порушує синтез вірусної ДНК. Завдяки цьому цикл розмноження вірусів припиняється, і спалах герпесу на губах зникає.

Дуже важливо, що крем Агерпмає спеціальний пенал, який захищає від механічних пошкоджень. За таких умов людина з герпесом може тримати крем завжди під рукою в кишені або сумці та застосовувати його в будь-якій ситуації і стільки разів, скільки це необхідно за рекомендаціями фахівців, а саме - кожні чотири години. Ще одна незаперечна перевага пеналу - це захист від випадкового забруднення кремом речей та одягу.

Купити в найближчій до Вас аптеці! ПИТАННЯ/ВІДПОВІДІ
Добрий день, у мене кілька разів на рік на губах з'являється герпес, він буває навіть влітку. Нещодавно це сталося на мій день народження. Що можна робити, щоб не давати йому розповзатися по губах?
он-лайн тест
Що є причиною виникнення герпесу?