Крем для лікування герпесу на губах та обличчі у спеціальному захистному пеналі*

Лікувати герпес

Поклавши руку на серце, потрібно сказати: повністю позбавитися від герпесу неможливо, а заразитися ним дуже легко. Але це не означає, що герпес не потрібно лікувати, просто зробити цей процес ефективним досить складно. Так як же лікувати герпес? Щоб відповісти на питання як (і чим) лікувати герпес, слід спочатку розібратися, що з себе представляє винуватець неестетичних висипів на губах.

Чому так важко лікувати герпес?

Вірус простого герпесу поширений на всіх континентах серед чоловіків і жінок різного віку та соціальних верств. Вірус герпесу підступно проникає і вбудовується в клітини та змушує їх працювати «на себе». Вірус герпесу вкритий оболонкою зі спеціальними молекулами на поверхні, які служать «відмичками», що відчиняють «двері» мембран наших клітин. Як тільки збудник потрапить в організм людини, він залишається в ньому назавжди, «ховаючись» всередині нервових клітин.

Відомо більше сотні представників сімейства герпесвірусів (Herpesviridae). Захворювання, які вони провокують, характеризуються ураженням шкіри, слизових оболонок, центральної нервової системи, а іноді й інших органів. Збудник герпесу на обличчі - «родич» вірусів, що викликають «вітрянку», оперізуючий лишай, цитомегаловірусну інфекцію.

Неприємні симптоми: коли потрібно лікувати герпес

У більшості людей герпесвірусна інфекція протікає латентно (приховано), лише час від часу проявляючись характерними висипаннями на губах та обличчі. Розпізнати герпесвірусну інфекцію дуже легко - це може зробити навіть людина без спеціальних медичних знань. Дійсно, важко сплутати з чим-небудь іншим специфічні висипання у вигляді прозорих бульбашок на губах, крилах носа (а іноді й інших ділянках обличчя), поява яких супроводжується сильним свербінням і почервонінням. Люди, у яких герпесвірусна інфекція загострюється досить регулярно, передчувають появу висипань ще заздалегідь за характерним легким свербінням шкірі в місцях появи майбутніх везикул.

На кілька днів життя перетворюється на пекло: висипання заподіюють не просто фізичний дискомфорт, а й катастрофічно позначаються на самооцінці. І до того ж вони неабияк обмежують прояв емоцій: адже ми так звикли висловлювати свої почуття поцілунками, а тепер нам не можна доторкнутися губами ні до власної дитини, ні до коханої людині ... Багатьох людей, здебільшого прекрасну половину людства, спалахи герпесу змушують відчувати сором, збентеження або навіть страх, причому від негативних емоцій не рятує навіть усвідомлення того факту, що герпес - поширене захворювання. Знайома проблема? Потрібно лікувати герпес, а точніше обробляти місця на яких з'являються висипання негайно! (Тим більше вони можуть ускладнитися вторинною бактеріальною інфекцією.)

Важливо: чим раніше розпочато лікування герпесу - тим вища ймовірність того, що везикули та інші симптоми інфекції зникнуть в найкоротші терміни.

Як і чим лікувати герпес

Прекрасним вибором ефективного противірусного препарату, який допомагає швидко вилікувати спалах герпесу, можна назвати крем Агерп, який створений на основі вивченої активної речовини - ацикловіра. Потрапляючи в уражені клітини активна речовина крему Агерп перетворюється на активний метаболіт, який порушує синтез ДНК вірусу простого герпесу - за рахунок цього розмноження збудників припиняється, вони гинуть, а везикули швидко підсихають і зникають. Ацикловір також запобігає поширенню вірусу, тому важливо вчасно почати використовувати крем, щоб кількість пухирців не збільшилася. Крем Агерп діє тільки місцево. Важливо й те, що Агерп випускається у формі крему, який швидко проникає в шкіру і не залишає слідів.

Величезну увага в процесі лікування герпесу слід приділяти умовам зберігання противірусного засобу. Пенал Агерпа сконструйований спеціально для додаткового захисту від механічних пошкоджень - крем не розчавиться в сумці / портфелі / рюкзаку. Цей пенал зручне зберігання препарату, на наступний випадок лікування загострення герпесу вам не знадобиться купувати новий тюбик. А речі або косметика в косметичці НЕ ЗАБРУДНЯТЬСЯ.

Агерп завжди варто тримати при собі в сумочці в спеціальному пеналі - при перших симптомах неблагополуччя він допоможе врятуватися від спалаху герпесу на обличчі. Адже «провісники» появи пухирців можуть з'явитися в будь-який момент. Проте слід врахувати, що якщо герпетичні висипання з'являються частіше ніж 6 разів протягом року, необхідна консультація лікаря.

Купити в найближчій до Вас аптеці! ПИТАННЯ/ВІДПОВІДІ
Добрий день, у мене кілька разів на рік на губах з'являється герпес, він буває навіть влітку. Нещодавно це сталося на мій день народження. Що можна робити, щоб не давати йому розповзатися по губах?
он-лайн тест
Що є причиною виникнення герпесу?