Крем для лікування герпесу на губах та обличчі у спеціальному захистному пеналі*

Герпес у жінок

Від чого залежить якість життя сучасної активної жінки? Що їй потрібно для повного щастя? Природно, їй необхідні кар'єра, особистий ріст, друзі та внутрішня гармонія. Та, звичайно ж, стосунки і щасливий шлюб - будинок, що називається, повна чаша! І для досягнення успіху на всіх теренах потрібно бути здоровою, красивою, сексуальною і впевненою в собі. І навіть якщо цей абсолютний ідеал досягнутий ... аж раптом виникають проблеми зі здоров'ям - та ще й на самому видному місці: герпес на губах ... І всі досягнення стають вторинними і не такими вже ідеальними, а голову заповнюють одні тільки сумні думки про здоров'я.

Герпес у жінок - проблема особливо делікатна і прикра. Однак не варто забувати: проблеми існують для того, щоб їх перемагати. І для всіх жінок, яким докучає герпес, є готове рішення цієї прикрої проблеми!

Герпес у жінок: нюанси інтимної проблеми

На губах - герпес, але ... як же кохання? Кохання у нас асоціюють з пристрасними нестримними поцілунками. Є й інша грань: повна ніжності й чуйності, заснована на близькості та взаєморозумінні.

Симптоми герпесу здатні неабияк зіпсувати життя - свербіж і печіння часто бувають просто нестерпні! Тому вогнище герпесу потрібно гасити якомога швидше. До того ж у процесі розвитку ураження шкіри і слизових оболонок підвищується ризик приєднання бактеріальної інфекції. Це ще одна вагома причина, щоб лікування герпесу розпочати якомога раніше, наскільки це можливо!

Слід також знати список факторів, які призводять до загострення герпесвірусної інфекції. У кожної представниці прекрасної статі вони свої (воістину, кожна жінка унікальна!). Серед основних тригерів, що провокують спалахи герпесу - інфекційні хвороби або загострення хронічних захворювань, стреси, менструація, вживання алкоголю у високих дозах, а також вплив ультрафіолетового (УФ) випромінювання - від сонця або від ламп у солярії.

Герпес у жінок: вирішення проблеми - Агерп

Але що робити, якщо герпес вже з'явився на обличчі? Не сидіти ж в чотирьох стінах, скасувавши всі плани! Для максимального прискорення загоєння герпесу існує сучасний і доступний препарат Агерп!

Агерп випускається у формі крему - це забезпечує глибоке проникнення у вогнище інфекції. До того ж крем Агерп не залишає слідів, не мажеться і не «розтікається».

Крем Агерп містить оптимальну концентрацію діючої речовини, яка допомагає позбутися проявів герпесу в найкоротші терміни, - 5% ацикловіру. Агерп діє тільки місцево і відрізняється високим профілем безпеки.

Для додаткового захисту від механічних пошкоджень туба з препаратом Агерп зберігається в спеціальному пеналі - прозорій пластиковій упаковці. Кожна упаковка Агерпа забезпечена таким спеціальним пеналом, який запобігає пошкодженню туби. Ще одна перевага - пенал захищає від випадкового забруднення кремом речей та одягу.

Кожна жінка, яка знає про свою проблему, вміє зважувати ризики, цінує себе і свої відносини, ніколи не забуде покласти в сумочку крем Агерп в пеналі!

Купити в найближчій до Вас аптеці! ПИТАННЯ/ВІДПОВІДІ
Добрий день, у мене кілька разів на рік на губах з'являється герпес, він буває навіть влітку. Нещодавно це сталося на мій день народження. Що можна робити, щоб не давати йому розповзатися по губах?
он-лайн тест
Що є причиною виникнення герпесу?